Hizmetlerimiz


Teknik Servis Hizmeti


Akgün Fotokopi olarak cihazlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında sizin yanınızdayız. Cihazlarınıza yerinde hizmet veriyor gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız İskenderun ve tüm Hatay il ve ilçelerinde yıllardır servis hizmetini en uygun fiyatlarla vererek müşteri potansiyelini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Teknik servis hizmetlerimiz arasında yazıcı/fotokopi cihaz tamiri, cihaz bakımları, yedek parça temini, toner dolumu vb. hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır. Uzman Ekibimiz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.


Yerinde Teknik Servis Hizmeti


Akgün Fotokopi olarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa sürede yanınıza gelerek; yaşadığınız problemlerinizi dinler, problem konusunda size bilgi verir, fiyat konusunda onay ister, onay durumunda arıza en kısa sürede giderilir.


Cihazlarım fiyat onayım alınmadan tamir edilir mi ?


Hayır, teknik ekibimiz problem konusunda bilgi verdikten sonra mutlaka sizden fiyat konusunda onay ister. Kabul etmeniz durumunda tamir işlemi gerçekleştirilir.


Yazıcı/Fotokopi Tamiri


Baskı sistemlerinizde meydana gelen her türlü arızanın onarımını gerçekleştiren Akgün Fotokopi, konusuna hakimiyeti ve uzmanlığı ile sorunlarınız en kısa sürede kalıcı olarak ve ekonomik koşullarda giderir. Triump-Adler markalı cihazlar başta olmak üzere model gözetmeksizin tüm marka cihazlarınıza tamir hizmetini veren Akgün Fotokopi tecrübesiyle yazıcılar yenileniyor. İlk günkü performansına kavuşuyor. Tekrarlanan arızalara, yanlış ve yetersiz müdahalelere, zaman ve para israfına son verin. Sizde günümüzün çağdaş servis ve onarım anlayışından yararlanın, zaman kaybı yaşamamak için cihaz tamiri konuusnda Akgün Fotokopi'ye güvenebilirsiniz.


Toner Dolumu


Her marka için Toner Dolum hizmeti de vermekteyiz. En uygun fiyatlarımız için lütfen bilgi alın..